Exteriérové kvetináče Green City

Vonkajšie záhradné kvetináče francúzskej firmy Green City. Prenosné nádoby na kvety sú určené pre domy, terasy, mestá, obce, firmy. Spoločnosť Green City vyrába veľké kvetináče do záhrady a navrhuje nádoby pre rastliny s maximálnym ohľadom na životné prostredie.

V prípade záujmu o exteriérové kvetináče, nás kontaktujte:

Ing. Marián Krnáč, 0905 417 807, krnac@isolabella.sk

SKY

SKY

Závesné kvetináče a ich zostavy so samozavlažovacími misami a polmisami. Pre kvetinovú výzdobu námestní, stĺpov verejného osvetlenia, mostov, fasád budov, kruhových objazdov, alebo ako samostatná dominanta kvetinových stĺpov, pyramíd, vjazdov do miest.

TOP

TOP

Túto kolekciu kvetináčov Green City tvoria konštrukcie pre mobilné PE pyramídy, rastlinné steny ako vertikálne záhradky a 3D rastlinné sochy.

COLORS

COLORS

Obrie dizajnové samozavlažovacie kvetináče v štyroch tvaroch a v troch veľkostiach. Kvetináče do záhrady, k bazénu, do exteriéru domu, aj na verejné priestranstvá.

CUP

CUP

Samozavlažovacie polyetylénové veľkoobjemové nádoby pre stromčeky v štyroch atraktívnych tvaroch s imitáciou kameňa.

STAR

STAR

Nádoby na kvety kolekcie STAR tvoria tri modelové rady. Kamená nádoba, umelá skalka a mobilný záhon L-Wall.

STEEL

STEEL

Exteriérové kvetináče - ocelové žardiniéry v rôznych prevedeniach. Bočné steny kvetináča sú rôznych tvarov a vzorov. Vnútorná nádoba pre výsadbu je vyberateľná a u väčšiny modelov samozavlažovacia.