Exteriérové kvetináče Green City

Vonkajšie záhradné kvetináče francúzskej firmy Green City. Prenosné nádoby na kvety sú určené pre domy, terasy, mestá, obce, firmy. Spoločnosť Green City vyrába veľké kvetináče do záhrady a navrhuje nádoby pre rastliny s maximálnym ohľadom na životné prostredie.

  • V prípade záujmu o exteriérové kvetináče, nás kontaktujte:

  • Ing. Marián Krnáč, 0905 417 807, krnac@isolabella.sk
SKY
SKY
Závesné kvetináče a ich zostavy so samozavlažovacími misami a polmisami. Pre kvetinovú výzdobu námestní, stĺpov verejného osvetlenia, mostov, fasád budov, kruhových objazdov, alebo ako samostatná dominanta kvetinových stĺpov, pyramíd, vjazdov do miest.
TOP
TOP
Túto kolekciu kvetináčov Green City tvoria konštrukcie pre mobilné PE pyramídy, rastlinné steny ako vertikálne záhradky a 3D rastlinné sochy.
COLORS
COLORS
Obrie dizajnové samozavlažovacie kvetináče v štyroch tvaroch a v troch veľkostiach. Kvetináče do záhrady, k bazénu, do exteriéru domu, aj na verejné priestranstvá.
CUP
CUP
Samozavlažovacie polyetylénové veľkoobjemové nádoby pre stromčeky v štyroch atraktívnych tvaroch s imitáciou kameňa.
STAR
STAR
Nádoby na kvety kolekcie STAR tvoria tri modelové rady. Kamená nádoba, umelá skalka a mobilný záhon L-Wall.
STEEL
STEEL
Exteriérové kvetináče - ocelové žardiniéry v rôznych prevedeniach. Bočné steny kvetináča sú rôznych tvarov a vzorov. Vnútorná nádoba pre výsadbu je vyberateľná a u väčšiny modelov samozavlažovacia.