Aktuality

Pozrite si, čo je nové v Záhradnom centre Bella Gardena. 
Nájdete tu aktuálnu sezónnu ponuku záhradného centra v Žitavciach, aj aktuálne akcie, 
podujatia a odborné prednášky, ktoré pre vás pravidelne pripravujeme. 

Ako ochrániť ihličnany

Ako ochrániť ihličnany

Akékoľvek zmeny na ihličnanoch treba pozorne sledovať– nezvyčajné zafarbenie ihlíc, usychanie konárikov, praskanie kôry či výskyt atypických útvarov na stromoch. Skorý zásah môže krásny a často aj drahý ihličnan zachrániť pred uhynutím.
Čítať viac...

Záhrada Provence

Záhrada Provence

Od 17. do 22. júna 2019 sme pre milovníkov Provensálska pripravili týždeň v tomto štýle. Navštívte nás a my Vám poradíme ako v záhrade vytvoriť romantické zákutia. Ak máte radi vôňu levandule a ruží určite si prídete na svoje.
Čítať viac...

Sí Toskánsko

Sí Toskánsko

Milí zákazníci,aj takto sme si spríjemnili teplý májový víkend v našej firme Isola Bella. Posedeli sme si pri domácej focaccia , ktorú sme pre vás pripravili. Ak chcete mať nielen nákup, ale aj zážitok z nakupovania rastliniek do vašej záhrady, určite nás navštívte. Pripravujeme pre vás v júni Záhrady Provence 17. -22 jún. Tešíme sa na vás a určite vás prekvapíme niečím voňavým a chutným .  Čítať viac...

Záhradnícke dni Bella Gardena

Záhradnícke dni Bella Gardena

Vážení priatelia, srdečne Vás pozývame na už 14. ročník Záhradníckych dní. Čakajú na Vás odborné prednášky, široký výber rastlín, skvelé občerstvenie a samozrejme my, celý tím Bella Gardena.

Čítať viac...

Pomôžeme vám vytvoriť vašu záhradu snov

Formou kompletnej realizácie, predajom a poradenskými službami chceme dosiahnuť, aby naša krajina bola krásna, estetická, aby sa okolie rodinných domov, firiem, intravilánov miest a obcí vyznačovalo upravenými plochami zelene s vysokou estetickou hodnotou.

Kontaktujte nás