Aktuality

Pozrite si, čo je nové v Záhradnom centre Bella Gardena. 
Nájdete tu aktuálnu sezónnu ponuku záhradného centra v Žitavciach, aj aktuálne akcie, 
podujatia a odborné prednášky, ktoré pre vás pravidelne pripravujeme. 

Ovocné stromy a kry už v predaji

Ovocné stromy a kry už v predaji

Od 15.10.2019 v našom záhradnom centre nájdete široký výber voľnokorenných ovocných drevín. 
Čítať viac...

Odborná prednáška

Odborná prednáška

Milí naši priatelia, pestovatelia a záhradní nadšenci, dovoľujeme si vás pozvať do záhradného centra v Žitavciach na tradičnú jesennú prednášku na tému ´Jesenná výsadba ovocných drevín, výber odrôd a podpníkov´, ktorá sa bude konať dňa 26. októbra o 11.00 hodine. Čaká tu na vás drobné občerstvenie, prospekty, kalendáre a vzácne rady pána profesora. Taktiež množstvo kvalitných a rozmanitých ovocných odrôd a náš tím záhradníkov, ktorý sa teší na vašu návštevu. Čítať viac...

Sezóna hortenzií

Sezóna hortenzií

Rod hortenzia, teda Hydrangea je veľmi široký a nájdeme v ňom naozaj niekoľko výnimočných a krásnych druhov. A vlastne, všetky do jednej majú čo ponúknuť, stačí sa na ne pozrieť zblízka. Týmto by sme vám v krátkosti chceli predstaviť jeden veľmi zaujímavý druh: hortenziu metlinatú - Hydrangea paniculata.
Čítať viac...

Ako ochrániť ihličnany

Ako ochrániť ihličnany

Akékoľvek zmeny na ihličnanoch treba pozorne sledovať– nezvyčajné zafarbenie ihlíc, usychanie konárikov, praskanie kôry či výskyt atypických útvarov na stromoch. Skorý zásah môže krásny a často aj drahý ihličnan zachrániť pred uhynutím.
Čítať viac...

Pomôžeme vám vytvoriť vašu záhradu snov

Formou kompletnej realizácie, predajom a poradenskými službami chceme dosiahnuť, aby naša krajina bola krásna, estetická, aby sa okolie rodinných domov, firiem, intravilánov miest a obcí vyznačovalo upravenými plochami zelene s vysokou estetickou hodnotou.

Kontaktujte nás